Znane problemy techniczne

Funkcjonowanie aplikacji może być zależne od wersji systemu Android, modelu i producenta telefonu. Pomimo naszych ciągłych starań, aby program był uniwersalnym narzędziem nie możemy zagwaranotwać poprawnego działania wszystkich funkcji na Twoim urządzeniu.

  • Wszystkie urządzenia Jeżeli po instalacji nie odbierasz danych z telefonu przez długi czas (np. 10 minut), spóbuj zrestartować urządzenie. Aplikacja uruchomi się w tle automatycznie Pamiętaj że program przesyła dane połączeń i SMS, które dotarły dopiero po jego instalacji.
  • Wszystkie urządzenia Jeżeli zużycie pamięci jest bardzo duże (jest wiele aplikacji uruchomionych w jednym czasie) system Android próbuje odzyskać zasoby zamykając rzadko używane programy. Może to spowodować wymuszenie zamknięcia programu Zdalna Kontrola. Jeżeli nie ma odpowiedzi z Twojego telefonu (nawet komendą "Sprawdź status") pwonienieś zrestartować telefon. Aplikacja uruchomi się w tle automatycznie.
  • Urządzenia z systemem Android 4.0 i starszym. Czasami kamera telefonu zacina się podczas wykonywania zdjęcia. Aby mieć możliwość wykonywania zdalnie zdjęć - zrestartuj telefon.
  • LG G2 Android 4.2.2: Nie zapisuje wysłanych wiadomości.